Přírodní sojové svíčky VENIA

Krásný večer,

dnes mám pro Vás recenzi na přírodní sojové svíčky zn. VENIA. Jak už víte, svíčky naprosto miluji, takže tohle byla trefa do černého a moc jsem se těšila, až svíčky pořádně vyzkouším😊.

Svíčky VENIA jsou čistě přírodní netoxické sojové svíčky. Obsahují přírodní esenciální oleje, které zajistí zdravé a bezpečné provonění každé domácnosti😊. V každé svíčce je 30-35 ml esenciálních olejů - ty mají za úkol ovlivnit to, jak se cítíme. Svíčky Venia jsou vyrobeny v České republice, 100% přírodní, netestované na zvířatech a bez umělých přísad😊.

Já jsem v nádherně a luxusně zabaleném balíčku obdržela dvě svíčky i s milým vzkazem❤.

Sojová svíčka NEROLI

Co Vás na první moment zaujme na této svíčce je její černý a luxusní vzhled, který je oživen šedou pečetí ,,VENIA Prague". Musím říct, že svíčka je na pohled opravdu elegantní, takže se bude hodit do jakéhokoliv interiéru😊.
Vůně sojové svíčky NEROLI se vyznačuje jemným květinovo-ovocným aroma a je příjemně sladká a zároveň svěží. A nádherně voní, i když není zrovna zapálená. Mám ji umístěnou na jídelním stole a stačí, když u něj sedíme nebo jsme poblíž a ta vůně jde krásně cítit😊.


Tato svíčka navozuje pocit harmonie a má za úkol eliminovat hněv a nervové vypětí. Neroli (uvolňuje duševní a emocionální napětí) je doplněno o levanduli (pomáhá při podrážděnosti, migrénách atd.), Bergamot (má hluboké uklidňující účinky) a dalších 8 esenciálních olejů, které mají za úkol vytvořit okamžité uvolnění, relaxaci a osvobodit tak mysl a tělo od stresu a nervového vypětí, které jsou součástí každodenního života.
Tato nádherně voňavá svíčka dovede provonět prostor až o velikosti 50m2 a to musím potvrdit😊. Vzhledem ke své velikosti vydrží hořet až 90 hodin! Já si ji zapaluji téměř každý den a ubývá opravdu pomalinku😊.
Zapaluji vždy večer pro moji chvilku relaxu, když Románek usne😊.

Sojová svíčka VELVET SPIRIT

Svíčka Velvet Spirit je limitovanou edicí. Její barva je čistě bílá a oživena opět pečetí s logem. Hlava je tvořena skořicí, hřebíčkem a mandarinkou. Srdce pak santalovým dřevem a vanilkou. Základem je ambra a pačule. Já nejvíce cítím vanilku a skořici. A jak jistě už víte, vanilku prostě miluju😊. Svíčka je opět ze 100% přírodního vosku. Vydrží hořet až 45 hodin!😊Oproti Neroli mi přijde vůně jemnější, teplejší a tlumenější😊.
Své místo má v koupelně, kde si ji zapaluji, když si dopřávám horkou vanu😊. Místnost krásně a tlumeně provoní a já si dopřávám takový svůj malý wellness😊. Schválně, kdo si taky zapaluje svíčku, když si dopřává horkou vanu?😊


Pokud jste milovníci svíček, určitě na eshop Venia mrkněte, protože tam mají ještě další nádherně voňavé, přírodní a hlavně kvalitní svíčky😊.

¨3 komentáře

  1. Sójové svíčky jsem ještě nezkoušela, asi jsem je neviděla ani nikde jinde u kamarádek. To stojí za vyzkoušení. Znáte Yankee Candles? https://www.bytema.cz/svicky-yankee-candle/
    Co na ně říkáte? Připadá mi, že mají asi nejmíň chemickou vůni, i když jsou trochu dražší, než obyčejné svíčky.

    Nicméně ať už Yankee nebo jiné, úplně nejraději mám obyčejné ze včelího vosku, to bych mohla mít zapálené pořád a kdekoli :D

    OdpovědětVymazat

Pravidelní čtenáři